Прес-центр

Прес-центр

ПРЕС-РЕЛІЗ Літні коктейлі від ТМ Zelmer

2013-07-03

Уявіть собі райський куточок десь у тропіках, Ви лежите в гамаку, а навколо тільки білосніжні піски узбережжя і шум морських хвиль. У вашій руці келих, в якому надзвичайно смачний фреш з ананаса, банана і апельсина ... це все «Тропічна мрія», яку тепер ви зможете приготувати й у себе вдома за допомогою соковижималки та коктейльної карти від ТМ Zelmer.

Або Ви прокинулися вранці, а сил немає навіть на те, що б піднятися з ліжка. Вам потрібно зробити всього лише пару простих маніпуляцій з соковижималкою і надзвичайно смачний коктейль «Бадьорий ранок» допоможе Вам прокинутися, і зарядить енергією до самого вечора. ТМ Zelmer радить пити свіжовичавлені соки вранці і не пізніше ніж за 10 хвилин після приготування, саме в цьому випадку Ви засвоїте найбільшу кількість корисних вітамінів і направите їх у потрібне русло свого організму.

А якщо Ви хочете урізноманітнити застілля і пригостити друзів чимось цікавим і незвичним - соковижималка ТМ Zelmer допоможе Вам і в цьому. Приготуйте «Вітамінну бомбу» або «Овочеве диво» за рецептами коктейльної карти ТМ Zelmer і ніхто з Ваших друзів не залишиться байдужим!