Прес-центр

Прес-центр

М\'ясорубка №1 в Україні

2016-03-05

У 2015 році за підсумками конкурсу «Фаворити успіху» ТМ Zelmer стала лідером у категорії «Електром'ясорубка». У цьому конкурсі беруть участь товари всіх торгових марок, які продаються на території України. І тому це суттєвий показник, який було визначено пересічними споживачами, експертами та знаменитостями.

Електром'ясорубка ТМ Zelmer - це не тільки миттєве приготування фаршу з будь-якого продукту, а й унікальні насадки. Завдяки їх ідеальній формі і розміру отворів, в поєднанні з гостротою лез підходять для нарізки і м'яса, і фруктів, і овочів. Все продумано до дрібниць - кількість відходів зведено до мінімуму, а до того ж - легке миття і вручну, і в посудомийній машині.

Як повідомляють організатори конкурсу, рейтинги, отримані за результатами опитувань, відображають реальні споживчі переваги і показують динаміку змін смаків громадськості. Лідери рейтингу - «Фаворити Успіху» - це завжди найкращі і найякісніші торгівельні марки в своєму ринковому сегменті, що підтверджується масштабною підтримкою з боку громадськості.

Переваги електром'ясорубки Zelmer - безмежні, це визначили самі споживачі. Для жінки - це велика допомога на кухні, а для чоловіків - відмінне рішення для подарунка.

Довідка про конкурс: Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» визначає найкращі та найбільш рекомендовані товари та послуги українського ринку, на основі публічного рейтингу споживчих переваг, щорічно складається на порталі FAVOR.com.ua за результатами багаторівневих опитувань громадської думки загальнонаціонального масштабу.