Прес-центр

Прес-центр

Готуй сані влітку. Сушки для фруктів і овочів ТМ Zelmer

2016-05-15

Розробляючи сушки для фруктів і овочів ТМ Zelmer, фахівці компанії намагалися враховувати всі потреби споживача і зробити їх максимально зручними і потужними. Але найважливішою метою стало бажання створити їх такими, щоб вони зберігали максимум вітамінів і корисних властивостей.

 

Цей компактний прилад сподобається, і стане в нагоді кожній господині, а так само стане незамінним помічником на сучасній кухні. З його допомогою можна засушити на зиму помідори і гриби, які збережуть свій чудовий яскравий аромат. За допомогою сушки ТМ Zelmer можна робити заготовки з фруктів і овочів, засушувати зелень і навіть м'ясо. Все це можливо завдяки стабільному потоку повітря з встановленою температурою.

Для того, щоб забезпечити себе вітамінами і смачними добавками до повсякденних страв на цілий рік можна скористатися технологічною і вдосконаленою сушкою Zelmer FD1000, яка, як і вся техніка ТМ Zelmer, відрізняється своєю надійністю. Прилад має функцію двох потужностей і що важливо, зберігає первинний смак і аромат.

Завдяки сушкам ТМ Zelmer ви можете приємно дивувати своїх друзів і близьких смачними і пікантними доповненнями до зимового раціону.

 

Між іншим, за версією щорічного рейтингового дослідження "Фаворит Успіху" соковижималка ТМ Zelmer у 2015 році - абсолютний фаворит у своїй категорії.

 

 

Детальніше: http://www.favor.com.ua/ru/