Прес-центр

Прес-центр

40 років м\'ясорубці Zelmer

2016-06-01

40 років надійності та якості від Zelmer

1976-2016

Починаючи з 1976 року ми створюємо надійні, потужні та багатофункціональні м'ясорубки.

З першої моделі ми вдосконалюємо кожну деталь та прагнемо аби наші м'ясорубки ставали вашими безвідмовними помічниками – тихими, швидкими, потужними та універсальними. Ставити питання та передбачати ваші потреби – це і є наша робота.

Абсолютна надійність – це основний принцип компанії  Zelmer. Тому ми впевнені в максимальній якості наших м’ясорубок  та надаємо 4 роки гарантії. Вражає, чи не так?

5 доказів на користь м'ясорубки Zelmer

Потужність

Лише м'ясорубці під силу перемолоти жилаве м'ясо та перетворити його на смачний та соковитий фарш.

Швидкі та потужні, м’ясорубки Zelmer здатні переробити величезку кількість м’яса – вам потрібно лише вчасно його підкладати. 2 кг фаршу? Справа однієї хвилини!

Універсальність

Додаткові насадки у поєднанні із винятковою потужністю та міцністю деталей роблять м'ясорубку справжнім танком – могутнім та безвідмовним.

Надійність

Першу м’ясорубку Zelmer ми створили 40 років тому. І досі її випускаємо у тому самому корпусі: досконала конструкція не втрачає актуальності.  З перших днів ми дотримуємось основного принципу – зробити наші м’ясорубки надійними, а тому обладнуємо їх спеціальним захистом. У будь-якому випадку двигун не постраждає.

Більше 536 годин лабораторних тестувань

Якість

Ми продумали усе до дрібниць. Міцний харчовий пластик, широкий лоток для продуктів. Сталевий гострий ніж, ідеально підігнаний до сита. Потужний двигун, що працює із максимально можливим низьким шумом.

Компактність

Один прилад – багато функцій, від  виготовлення фаршу та шинковки овочів до витискання соку. Цікаве рішення для невеликих кухонь. Тим краще, якщо м’ясорубка має відсік для аксесуарів.