Служба підтримки

Догляд за пилососом

З часом у пилососах так само, як і інших побутових приладах, починають використовуватися передові технології. Збільшується їх потужність, зменшуються габарити. Однак, незмінними залишаються правила, завдяки яким Ви довго насолоджуватиметеся роботою Вашого пилососа.

  • Фільтри: Переважна більшість пилососів доступних у наш час на ринку - це пилососи, оснащені двома різного виду фільтрами.
  • Вхідний фільтр - основне його завдання полягає у захисті двигуна від пошкоджень, рекомендується проводити заміну цього фільтра принаймні раз на рік.
  • Вихідний фільтр - стоїть на сторожі чистоти повітря в наших оселях - це останній бар'єр захисту від бруду. В залежності від матеріалу, з якого його виконано, вихідний фільтр може затримувати від 85% до 99,97% мікрочастинок пилу, квіткових пилків рослин, спор грибів, грибків та навіть тютюнового диму! Найкращі показники має найсучасніший з фільтрів, які використовуються у пилососах - фільтр HEPA H13 (використовується у пилососах Solaris та Syrius 1600.0 HQ). Щоб ступінь фільтрації залишався незмінним, рекомендується проводити заміну фільтра принаймні раз на рік.

Примітки:  Слід уникати прибирання таких забруднень, яка: гіпс, мука, какао або цукрова пудра. Оскільки вони можуть щільно закупорювати пори фільтрів та мішків для пилу. Інформацію про те, яким чином проводити заміну фільтра в пилососах Zelmer, Ви знайдете в інструкціях з експлуатації.