Служба підтримки

М'ясорубка, але не тільки

Яким чином можна зробити так, щоб Ваша м'ясорубка стала кухонним комбайном, завдяки якому Ви матимете змогу протягом декількох хвилин зробити салат із свіжих овочів, потерти картоплю, або зробити вишуканий салат? Не має нічого простішого. Вам всього лиш потрібно додати до неї шатківницю, яка виконує різноманітні функції в залежності від обладнання.

  • Барабан для перетирання: Перетирає овочі та фрукти на масу. Завдяки цій функції Ви приготуєте здорові та свіжі овочево-фруктові пюре для всієї сім'ї. Особливо зрадіють діти. Барабан полегшує працю при виготовленні різних джемів та іншої подібної консервації. Це незамінний елемент при перетиранні картоплі для приготування дерунів.
  • Барабан для тертя (стружка):Прекрасно підходить для того, щоб робити салати. Червоний буряк, салати з моркви, яблук, пору, або ж зеленого салату - їх приготування вже не триватиме довго. Ви більше не будете купувати готові салати невідомого походження. Ви будете впевнені у тому, що даєте своїй сім'ї тільки свіжі, приготовлені власноруч, продукти.
  • Барабан для різки на шматочки: Ріже овочі та тверді фрукти на шматочки. Прекрасно підходить для різки овочів у супи, різноманітні салати або ж салати, напр., із свіжих огірків. Барабан для тертя: Ріже овочі та тверді фрукти на дрібну стружку. Використовується також для тертя сиру, моркви, варених яєць, селери тощо.


Примітки: Шатківницею 86.4 можна обладнати м'ясорубки Dorota та Diana. Цей елемент не сумісний з м'ясорубками інших виробників.