Служба підтримки

Безпека у Вашій оселі - фільтри HEPA

Пил дома - це неприємний, однак, практично неминучий гість. Кожний з нас прагне позбутися пилу за всяку ціну, проте справді переживати з цього приводу можуть лише хворі на алергію. В залежності від ступеня чутливості організму, пил може викликати у них неприємні симптоми - від звичайних кашлю та нежиті до дуже небезпечних алергічних захворювань. Проте здорові люди також не можуть почувати себе повністю безпечно. За несприятливих умов, у кожного з нас може виникнути алергія. Саме тому пилосос з відповідними фільтрами повинен бути не тільки у домах алергіків.

У такому випадку просто неоціненними стають пилососи оснащені висококласними фільтрами - фільтрами HEPA. Ці фільтри тонкого очищення, виготовлені з волокон сполучених синтетичною смолою, дуже ефективно затримують майже будь-яке забруднення.

Найефективніший з фільтрів HEPA, якими на даний момент оснащуються пилососи - HEPA H13 (пилососи Solaris та Syriusz 1600.0 HQ), ефективно затримує мікрочастинки розміром в 0,3 мікрона. Це значить, що він затримує не тільки частинки пилу, квітковий пилок рослин або ж спори грибів, але й тютюновий дим!