Служба підтримки

Пилососи - як зробити правильний вибір?

Коли Ви вже вирішили придбати новий пилосос, то перед Вам потрібно відповісти ще на одне дуже істотне питання. Яка ж модель буде для Вас найкращою? Нижче ми наводимо посібник, який допоможе Вам зробити правильний вибір.

Ось воно головне питання: „Навіщо він мені потрібен?".

Якщо Вам потрібен пилосос, який оснащено такою функцією як миття або ж миття вікон, тоді Вам необхідно придбати миючий пилосос. Якщо ж Ви шукаєте традиційний пилосос, тоді у Вас виникає можливість вибирати з більшого асортименту.

  • Потужність двигуна: Чим потужніший пилосос, тим краще та ретельніше Ви пропилососите Ваш дім. Часто потужність приладів коливається у межах від 1400 до навіть 2100-2000 Вт (моделі Jupiter та Solaris).
  • Фільтрація повітря: Від якості вихідного фільтра головним чином залежить чистота повітря, яке виходить з пилососа. До еліти фільтрів зараховуються фільтри класу HEPA. Найкращий з них - фільтр HELA H13 (моделі Solaris та Syrius 1600.0 HQ) затримує 99,97& мікрочастинок розміром в 0,3 мікрона.
  • Щітки: Чим більше щіток Ви маєте можливість вибрати, тим краще. Найкращими з доступних є Турбощітка та Електрощітка. Обидві значно підвищують ефективність прибирання, особливо, це стосується килимів та килимових покриттів.
  • Габарити пилососа: Кожному підійде модель Syrius. Це прекрасне поєднання невеликих габаритів із об'ємним мішком для збирання пилу та потужним двигуном.
  • Удосконалені функції збагачують пилосос та чинять користування ним зручнішим. Серед найцікавіших функцій можна знайти такі як: індикатор забруднення фільтра (моделі Solaris) або ж функція компресора (модель Aquario).